„Niech przyjdzie dzień” (Alternative Version) nowa piosenka dostępna od 2 lutego

Czasami czuję, że muzycznie jestem na pograniczy różnych światów. Nie raz miałem ochotę swoje płyty nagrać w dwóch, a nawet trzech różnych wersjach. Pomyślałem, że tym razem mój najnowszy singiel „Niech przyjdzie dzień” zaprezentuję Państwu w dwóch odsłonach. Zacznę, od tej bardziej alternatywnej, gdzie odchodzę od akustycznego brzemienia. Ciekawy jestem Państwa wrażeń.

2022

„Niech przyjdzie dzień” to kolejna muzyczna zapowiedź najnowszej płyty Krzysztofa Napiórkowskiego zatytułowanej „CV”. Krzysztof postanowił jednak nieco zaskoczyć fanów wydając utwór, w którym prezentuje zupełnie nowe muzyczne oblicze. Artysta znany dotychczas z akustycznych aranżacji, tym razem postawił na nowoczesną, minimalistyczną produkcję, która uwydatnia głębię wokalu Krzysztofa na poziomie, którego jeszcze nie było! 

Nowa produkcja jest efektem współpracy Krzysztofa Napiórkowskiego z młodym producentem Janem Bieleckim (znanym ze stałej współpracy z Teamem Producenckim Hotel Torino) i zapowiada nowy rozdział w twórczości muzycznej Artysty. 

„Niech przyjdzie dzień” jest więc zapowiedzią nie tylko najnowszej płyty Krzysztofa, ale także odkryciem pierwszej karty dalszych planów Artysty! Premiera albumu „CV” zaplanowana jest na kwiecień 2022 roku i na pewno trafi w gusta fanów dojrzałych tekstów i akustycznych brzmień na pograniczu smooth jazzu i muzyki popularnej.

PREMIERA 2 lutego 2020